ضبط مکالمات تلفنی ارزان

ضبط مکالمات تلفنی ارزان

دستگاه ضبط مکالمات تلفنی ارزان و بسیار کوچک بورکا یکی از ساده ترین دستگاه های ضبط مکالمات تلفن ثابت است که می توان از آن به عنوان یک دستگاه ضبط تلفن کوچک که اندازه آن حدود یک قوطی کبیرت است اسم برد.

این دستگاه مکالمات تلفن ثابت را بدون نیاز به کامپیوتر و یا هر وسیله جانبی بر روی حافظه میکرو اس دی Micro SD ضبط می کند. البته این دستگاه به دلیل سادگی و حجم کوچک فاقد کالر آیدی و یا شماره انداز می باشد و کیفیت آن نیز در حد دیگر دستگاه های ضبط مکالمات تلفن نمی باشد ولی میتوان از این دستگاه به عنوان ارزانترین دستگاه ضبط مکالمات تلفن نام برد.

قیمت با حافظه 4گیگابایت 140 ساعته: 75،000 تومان

قیمت با حافظه 8گیگابایت 280 ساعته: 83،000 تومان

قیمت با حافظه 16گیگابایت 560 ساعته: 91،000 تومان

فروش این دستگاه بنا به صلاحدید شرکت متوقف شد

دستگاه ضبط مکالمات یک کاناله هوشمند

 دستگاه ضبط مکالمات با کاربری ضبط مکالمات به صورت هوشمند به همراه ذخیره شماره های ورودی و خروجی، ساعت تماس و تاریخ به همراه 16 گیگابایت رم به عنوان ارزانترین و در عین حال کاربری بالا  به تازگی تولید و به بازار ارائه شده است. 

 از دیگر قابلیت های این دستگاه می توان به  مشاهده اطلاعات تماس و صدای مکالمات ضبط شده برروی دستگاه و یا قراردادن رم روی کامپیوتر، قراردادن رم  در موبایل و کنترل مکالمات در تلفن همراه اشاره کرد.

قیمت دستگاه ضبط مکالمات یک کانال هوشمند و ارزان:425 هزار تومان با رم هشت گیگ

قیمت دستگاه ضبط مکالمات یک کانال هوشمند و ارزان:450 هزار تومان با رم شانزده گیگ

دستگاه ضبط مکالمات تلفنی یک خط

دستگاه ضبط مکالمات تلفن

دستگاه ضبط مکالمات تلفنی یک خط مدل VLX با قابلیت ضبط مکالمات تلفن به صورت آفلاین (بدون نیاز به کامپیوتر) یکی از مناسب ترین گزینه ها برای استفاده افراد مغازه ها و شرکت های کوچک می باشد. این دستگاه علاوه بر ضبط مکالمات تلفن می تواند صدای محیط را هم جداگانه ثبت و ضبط کند. (درصورت خرید میکرفن) این دستگاه صدای مکالمات را بر روی حافظه میکرو اس دی Micri SD یا همان رم های معروف موبایلی ذخیره می کند. شما به راحتی می توانید به تمامی اطلاعات هر مکالمه شامل شماره تماس گیرنده و یا شماره ای که با آن تماس گرفته شده، تاریخ و ساعت و دقیقه رویداد و مدت زمان مکالمه و حتی تماس های از دست رفته را نظارت کرد.

برای سفارش دستگاه با شماره تلفن 02126110321 تماس بگیرید

دستگاه ضبط مکالمات تلفن یک کانال VLX: 580،000

دستگاه ضبط مکالمه تلفنی دو خط

دستگاه ضبط مکالمات تلفن دوکانال

دستگاه ضبط مکالمه تلفنی دو خط یک انتخاب بسیار اقتصادی و در عین حال در نوع خود حرفه ای برای مغازه ها و کسب و کارهای کوچک است. این دستگاه ضبط مکالمه تلفنی قادر است همزمان از دو خط تلفن ثابت پشتیبانی کند. مکالمات تلفن شما می تواند بر روی حافظه دستگاه (Micro SD)  ضبط شود. شما می توانید براحتی اطلاعات خوبی از تماس شامل صدای مکالمات با کیفیت عالی، شماره های ورودی و خروجی، ساعت تماس، مدت مکالمه و تاریخ را چک کنید.

برای سفارش دستگاه با شماره تلفن 02126110321 تماس بگیرید

  دستگاه ضبط مکالمات دوکاناله VLX: 750،000

دستگاه ضبط مکالمات آنلاین و آفلاین: 1،250،000

سیستم ضبط مکالمات تلفن 4 خط

دستگاه ضبط مکالمات 4 کانال

سیستم ضبط مکالمات تلفن 4 خط مدل vlx بدون شک بهترین دستگاه ضبط مکالمات تلفن در ایران می باشد که قادر است همزمان مکالمات تلفن را علاوه بر روی حافظه Micro SD بر روی کامپیوتر نیز ضبط کند. این دستگاه قادر است بدون نیاز به کامپیوتر و یا با کامپیوتر نیز به کار ضبط خطوط تلفن ادامه دهد. مکالمات هر خط مجزا با ثبت اطلاعات ساعت، تاریخ، شماره تلفن و ... ضبط می شوند. نرم افزار بسیار قدرتمند این دستگاه قادر است در کسری از دقیقه مکالمه ای که در تاریخ خاص و یا با شماره تلفن خاص و یا با شهری خاص صورت پذیرفته را پیدا کند. این نرم افزار علاوه بر جستجوی هوشمند، دارای یک محاسبگر هزینه تلفن نیز می باشد و شما به سادگی می توانید هزینه هر مکالمه را در فهزست مکالمات ببینید.  در مدل آفلاین، ظرفیت حافظه این دستگاه از یک تا شانزده گیگابایت می باشد و شما براحتی می توانید حداقل 800 ساعت مکالمات تلفنی خود را ثبت و ضبط کنید.

قیمت: 1،850،000 تومان

خرید دستگاه ضبط مکالمات 4 کانال VLX

 

دستگاه ضبط تلفن 8کاناله

دستگاه ضبط مکالمات تلفن 8 کانال

دستگاه ضبط تلفن 8کاناله قادر است همزمان مکالمات کلیه خطوط تلفن شرکت و یا سازمان شما را تا 8 خط با کیفیت عالی ثبت و ضبط کند. این دستگاه قادر است مکالمات شرکت شما را با استفاده از کامپیوتر به صورت آنلاین ذخیره کند.چنانچه نیاز به صدای محیط داشته باشید، می تواند صدای محیط را نیز بصورت هوشمند ثبت و ضبط کند. این دستگاه که در نوع خود در ایران بی نظیر است، قادر است هزینه مکالمات را محاسبه کند و نرم افزار هوشمند آن بهترین گزینه برای کسب و کارها و شرکت ها و سازمان های دولتی می باشد. چرا که شما می توانید شماره تلفن مخاطبان خود را در نرم افزار آن ثبت کرده تا علاوه بر مشاهده اطلاعاتی همچون ساعت، تاریخ، مدت زمان مکالمه و هزینه آن، اطلاعاتی مانند نام، نام خانوادگی، شرکت، آدرس، ایمیل و ... مخاطبان و حتی تصویر و عکس آنها را ببینید. از قابلیت هایی که این دستگاه را نسبت به سایر رقبای خود متمایز کرده می توان به ضبط مکالمات داخلی شرکتها می باشد. امنیت اطلاعات در این دستگاه بسیار بالا بوده و به هیچ عنوان کسی نمی تواند به مکالمات ضبط شده دسترسی داشته باشد. چرا که کلیه مکالمات بصورت کد شده ضبط می شود و فقط نرم افزار دستگاه که رمزعبور آن در اختیار صاحب دستگاه است می تواند فایل های رمزنگاری شده را به فایل صوتی MP3 تبدیل کند.

قیمت: 2،700،000

خرید دستگاه ضبط مکالمات تلفن 8 کانال

دستگاه ضبط مذاکرات تلفن 12خط

دستگاه ضبط مکالمات تلفن 12 کانال

دستگاه ضبط مذاکرات تلفن 12خط مدل VLX یکی از با کیفیت ترین سیستم های ضبط مکالمات خودکار تلفن در خطوط بالا می باشد. این دستگاه قادر است مکالمات تلفن شما را با درج ساعت تاریخ شماره تلفن صبت و ضبط کند. از خصوصیات این دستگاه میتوان به ضبط مکالمات تلفنی به صورت آنلاین (اتصال به کامپیوتر یا سرور) اشاره کرد. همچنین پورت شبکه در این دستگاه می توانند کمک کنند تا به جای استفاده از کابل usb از کابل های طولانی شبکه و یا بصورت وایرلس استفاده کرد. امنیت مکالمات در این دستگاه بسیار بالا بوده و به جرأت می توان گفت هیچ فردی به غیر از صاحب آن نمی توانند به مکالمات ضبط شده دسترسی داشته باشد چراکه مکالمات بصورت رمزنگاری شده ضبط می شوند و تنها نرم افزار این دستگاه می تواند مکالمات رمزنگاری شده را به فایل mp3 تبدیل کنند. دفتر تلفن این نرم افزار می تواند به شما کمک کند تا لیست مخاطبان خود را در نرم افزار ثبت کنید و شاهد اطلاعاتی همچون نام - نام خانوادگی  - آدرس - ایمیل - شماره موبایل و .... باشید.

قیمت: 3،700،000

دستگاه ضبط صدای تلفن 16خط

دستگاه ضبط مکالمات 16 کانال

دستگاه ضبط مکالمات تلفنی شانزده کانال می توانند به عنوان یک ابزار کمک مدیریتی در کسب و کارهای بزرگ و سازمان های دولتی، کار نظارت بر عملکرد کارکنان و تکریم ارباب رجوع را تسهیل کند. این دستگاه قابلیت ضبط به صورت آنلاین (توسط کامپیوتر) انجام می دهد. مکالمات بصورت رمزنکاری شده ضبط می شوند وتنها نرم افزار دستگاه میتواند این مکالمات رمزنگاری شده را به فایل صوتی تبدیل کنند. سیستم جستجوی پیشرفته نرم افزار قادر است به شما کمک کند تا مکالمه مورد نظرتان را به سادگی پیدا کنید.استفاده از پروسور (ARM9) با سرعت حداقل ۵۰ برار بیشتر-استفاده بسیار کمتر از (cpu) کامپیوتر که باعث پایداری بیشتر نرم افزار می شود .(high stability )عمر بیشتر مدار و پردازشکر اصلی.ابعاد کوچکتر.کیفیت صدای بالاتر (نرخ نمونه برداری 16 KH)-محیط بسیار کابر پسند(User friendly)-نمایش گرافیکی صدا (جهت تنظیم آسان تر بیسیم)-طراحی دوبل و اخطار قبل  از خرابی کل سیستم-قابلیت کار در محیط های بسیار پر نویز–نمایش گرافیکی سیگنال بیسیم جهت تنظیم-بسیار دقیق ضبط

قیمت: 3،900،000 

قیمت:3،900،000 تومان

خرید دستگاه ضبط مکالمات تلفن 16 کانال